Lies of P pojawi się na Summer Game Fest 2023. Czego spodziewać się po pokazie „Bloodborne z Game Passa”?

Lies of P

Już od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że Neowiz Games pojawi się na Summer Game Fest 2023. Teraz natomiast oficjalnie potwierdzono, że podczas wydarzenia zostanie zaprezentowana najgłośniejsza przyszła premiera z portfolio wydawniczego firmy, czyli Lies of P. Być może to właśnie wtedy poznamy pełną datę premiery gry.

Pokaz Lies of P odbędzie się 8 czerwca podczas Summer Game Fest 2023

Zwiastun Lies of P

W ostatnim czasie fani gatunku „soulslike” nie mogą narzekać na nudę. Dostali już niesamowicie hitowe Elden Ring, a także gry takie jak Demon’s Souls czy Wo Long: Fallen Dynasty. I to nie wszystko, bo wciąż czekamy jeszcze na m.in. październikowe wydanie Lords of the Fallen od polskiego CI Games.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W tym gąszczu własne miejsce spróbuje odnaleźć też właśnie wydawane przez Neowiz Lies of P. Tytuł ten dorobił się sporego rozgłosu, więc zapewne wielu graczy ucieszy fakt, że pojawi się na Summer Game Fest już 8 czerwca 2023 roku.

O produkcji wiemy już całkiem sporo. Możemy więc mieć spore nadzieje, że podczas wydarzenia poznamy w końcu jej dokładną datę premiery.

Zobacz też: Najlepsze gry symulatory

Do tej pory wiadomo jedynie, że Lies of P zadebiutuje na PC, PS4, PS5, Xboxie One i Xboxie Series X|S w sierpniu 2023 roku. Gra będzie również dostępna w bibliotece Xbox Game Pass.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2471 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.