Life by You ponownie opóźnione! Na rywala serii The Sims będzie trzeba jeszcze trochę poczekać

Life by You

W połowie kwietnia twórcy Life by You podzielili się świetną wiadomością dla moderów. Zgodnie z zapowiedziami wyczekiwany rywal serii The Sims miał zadebiutować we wczesnym dostępie już 4 czerwca 2024 roku. Okazuje się jednak, że produkcja studia Paradox Tectonic potrzebuje nieco więcej czasu.

Premiera Life by You opóźniona. Paradox nie chce podawać nowej daty

Life by You zaliczyło bowiem kolejne opóźnienie. Mattias Lilja – zastępca dyrektora generalnego Paradox Interactive – w komunikacie opublikowanym na oficjalnym forum poinformował, że rywal serii The Sims nie zadebiutuje we wczesnym dostępie 4 czerwca 2024 roku. Na nową datę premiery gry w Early Access również trzeba będzie jeszcze nieco poczekać.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Chociaż chcielibyśmy wyznaczyć nowy termin premiery, to uważamy, że rozsądniej będzie wstrzymać się z takimi obietnicami i nie podawać daty, której nie możemy być pewni. Więcej informacji przekażemy tak szybko, jak to możliwe. Do tego czasu chcemy szczerze podziękować za nieustające wsparcie i cierpliwość.

– napisał Mattias Lilja, zastępca dyrektora generalnego Paradox Interactive.

Na koniec warto przypomnieć, że Life by You pierwotnie miało zadebiutować we wczesnym dostępie w 2023 roku. Wspomniana produkcja powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Gra jest rozwijana przez studio Paradox Tectonic, na którego czele Rod Humble.

Źródło: GamingBolt

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.