Life by You zalicza opóźnienie. Rywal The Sims nie zadebiutuje w Early Access w tym roku

Life by You

Life by You od Paradoxu ma stanowić alternatywę dla bardzo popularnej serii The Sims. We wrześniu produkcja miała trafić do wczesnego dostępu, a gracze składali już preordery w Epic Games Store. Jak się jednak okazuje, twórcy musieli przesunąć datę wprowadzenia tytułu do Early Accessu.

Wczesny dostęp do Life by You pojawi się dopiero w marcu 2024 roku

Aktualizacja informacji o wczesnym dostępie do Life by You

Zapowiedziane przez Paradox Life by You powstaje pod okiem Roda Humble’a, który wcześniej pracował przy popularnej serii The Sims. Life by You ma być alternatywą dla symulatorów życia od EA i już we wrześniu miało trafić w ręce graczy w ramach wczesnego dostępu. Jak się jednak okazuje, prace nad produkcją wydłużyły się, a nowa data startu Early Accessu to 5 marca 2024 roku.

W krótkim materiale udostępnionym przez twórców Rod Humble tłumaczy powody, dla których Life by You trafi do wczesnego dostępu z opóźnieniem. Deweloperzy potrzebują bowiem więcej czasu, aby dopracować grafikę, rozgrywkę, interfejs użytkownika, a także narzędzia dla moderów. Wprowadzone zostaną także kolejne wersje językowe – włoska i portugalska.

Zobacz też: Kody do The Sims 3

Kup The Sims 4: Ranczo

Na koniec warto wspomnieć, że gra zmierza wyłącznie na PC. Dodatkowo zamówienia Life by You złożone wcześniej w przedsprzedaży w Epic Games Store, będą automatycznie zwracane. Gracze mogą jednak ponownie zakupić Life by You przedpremierowo, tym razem dostając od twórców gratis w postaci DLC Night Club VIP Pack.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.