Twórcy Life is Strange: Double Exposure przedstawiają jedną z kluczowych postaci. Zobaczcie nowy zwiastun

Life is Strange: Double Exposure Safi

Jakiś czas temu gracze mieli okazję zobaczyć 18-minutowy gameplay z Life is Strange: Double Exposure. Deweloperzy ze studia Deck Nine Games najwyraźniej nie zamierzają jednak zwalniać tempa. Twórcy opublikowali bowiem zwiastun, który przedstawia jedną z kluczowych postaci nadchodzącej odsłony serii Life is Strange.

Nowy zwiastun Life is Strange: Double Exposure zdradza, kim jest Safi

Life is Strange: Double Exposure – zwiastun

Mowa tutaj oczywiście o Safi – nowej przyjaciółce znanej z pierwszej części serii Max Caulfield. Zgodnie z przekazanymi informacjami rzeczona postać jest „poetką z aspiracjami” i niezwykle towarzyską osobą. Safi jest także córką dyrektorki prestiżowej uczelni Caledon University, na której pracuje obecnie Max.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodne z zapowiedziami Safi odegra ważną rolę w Life is Strange: Double Exposure. Wspomniana postać zginie niemal na samym początku historii, a Max po latach spróbuje ponownie użyć mocy cofania czasu, by uratować życie swojej przyjaciółki. Zamiast tego bohaterka otworzy jednak drogę do równoległego wymiaru, w którym Safi nadal żyje i wciąż znajduje się w niebezpieczeństwie.

Premiera Life is Strange: Double Exposure zaplanowana jest na 29 października 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami najnowsza odsłona serii Life is Strange zadebiutuje tego dnia na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zamierzacie sprawdzić wspomnianą produkcję? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.