Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name na Gamescomie! Obszerny materiał z gry zaprezentowany

Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name

Już wcześniej wiedzieliśmy, że Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name pojawi się na Gamescomie 2023. Tak też się stało, a gra doczekała się podczas targów solidnego omówienia. Nie zabrakło również zaprezentowania wielu fragmentów z rozgrywki.

Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name – omówienie na Gamescomie 2023

Xbox na Gamescomie 2023 – zapis live

Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name było jednym z głównych punktów drugiego dnia Xboxa na Gamescomie 2023. Dowiedzieliśmy się dziś sporo na temat samej gry, a jej prezentacja skupiła się na omówieniu jej najważniejszych elementów.

I tak wiemy już, że produkcja zawiera wszystkie rzeczy, które ogółem utożsamiamy z Yakuzą. Ma więc naturalnie główną fabułę, wątki poboczne i jest generalnie rzecz biorąc podobna do głównych gier z serii.

Poza tym opowiedziano trochę na temat postaci, które pojawią się w grze. Ta będzie bogata w m.in. obecność legendarnych już osobistości znanych z całego cyklu, które spotkamy także przy okazji wykonywania aktywności pobocznych. Naturalnie twórcy nie mogli nam jednak zakomunikować wszystkiego, aby nie zepsuć zabawy przed wydaniem tytułu.

Sporo powiedziano na temat walki. Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name niejako powróci do systemu akcji, a same potyczki skupią się na dwóch różnych stylach: Yakuzy oraz agenta. Przez względy fabularne ta część rozgrywki ma być bardzo szybka, podstępna i inna od tego, co widzieliśmy we wcześniejszych odsłonach.

Zobacz też: Gry podobne do Wiedza to Potęga

Kup Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name

Ponadto przekazano też, że Ryu Ga Gotoku Studio skupia się obecnie na już zapowiedzianych grach. Oczywiście ogólne plany na przyszłość istnieją, ale najwyraźniej na wszelkie konkrety przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.