Like a Dragon: Infinite Wealth będzie ogromne! Szef studia zapowiada najdłuższą grę w historii serii

Like a Dragon: Infinite Wealth

Na Xbox Games Showcase 2023 gracze mieli okazję zobaczyć pierwszy zwiastun Like a Dragon: Infinite Wealth. Tymczasem premiera ósmej odsłony cyklu Yakuza zbliża się wielkimi krokami, dlatego też nie powinno nikogo dziwić, że Ryu Ga Gotoku Studio postanowiło podzielić się kilkoma informacjami na temat swojej gry. Zgodnie z zapowiedziami deweloperów fani mogą spodziewać się ogromnej produkcji, którą trudno będzie ograć w jeden weekend.

Like a Dragon: Infinite Wealth będzie najdłuższą grą w historii Ryu Ga Gotoku Studio. Na graczy czeka ogromna przygoda

Like a Dragon: Infinite Wealth – zwiastun fabularny

Masayoshi Yokoyama – szef Ryu Ga Gotoku Studio – udzielił wywiadu redakcji Game Watch (dzięki GamesRadar). W trakcie wywiadu poruszono m.in. kwestię długości gry Like a Dragon: Infinite Wealth. Deweloper zapowiedział, że Like a Dragon: Infinite Wealth będzie „potworem” i najdłuższą produkcją w historii wspomnianego zespołu.

Niestety Yokoyama nie ujawnił, ile dokładnie godzin zajmie ukończenie Like a Dragon: Infinite Wealth. Według danych dostępnych w serwisie HowLongTo Beat przejście głównego wątku fabularnego w poprzedniej odsłonie serii, czyli Yakuza: Like a Dragon, zajmuje około 46 godzin. Gracze, którzy są również zainteresowani misjami pobocznymi, muszą natomiast przygotować się na około 67 godzin zabawy.

Skoro Like a Dragon: Infinite Wealth ma być najdłuższą grą w historii Ryu Ga Gotoku Studio, to możemy być pewni, że zarówno na zapoznanie się z głównym wątkiem fabularnym, jak i przejściem gry na 100% będzie trzeba poświęcić znacznie więcej czasu. Zainteresowanym nie pozostaje na ten moment nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne szczegóły.

Zobacz też: Najlepszy smartfon do 2000 zł

Na koniec przypomnijmy, że Like a Dragon: Infinite Wealth zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach już 26 stycznia 2024 roku. Zamierzacie zagrać w nową odsłonę serii Yakuza? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.