Xbox Games Showcase 2023 wielkim sukcesem! To najpopularniejszy pokaz w historii konsol Xbox

Xbox Games Showcase 2023 Phil Spencer

Na Xbox Games Showcase 2023 nie brakowało głośnych zapowiedzi. Gracze mieli okazję zobaczyć m.in. pierwszy gameplay trailer Avowed, a także zwiastun nowej odsłony serii Fable oraz całą masę innych tytułów. Pokaz został natomiast zwieńczona obszerną prezentację Starfielda. Tymczasem Microsoft postanowił podzielić się wynikami czerwcowej prezentacji, która – jak się okazuje – może pochwalić się rekordowym zainteresowaniem.

Microsoft chwali się wynikami Xbox Games Showcase 2023

Xbox Games Showcase 2023 + Starfield Direct

Na oficjalnej stronie marki Xbox pojawił się wpis, w którym Microsoft poinformował, że w ciągu tygodnia Xbox Games Showcase 2023 + Starfield Showcase wygenerowało 92 miliony wyświetleń. Amerykańska firma zaznacza również, że wspomniany wynik jest o 38% wyższy, od rezultatu osiągnięto przez ubiegłoroczny pokaz.

Microsoft podkreśla także, że Xbox Games Showcase 2023 + Starfield Showcase to najchętniej oglądana prezentacja w historii konsol Xbox. Amerykańska firma ma więc powody do zadowolenia. Pozostaje mieć nadzieję, że pokazane na wspomnianym wydarzeniu gry sprostają oczekiwaniom i również będą cieszyć się zasłużonym zainteresowaniem ze strony graczy.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Heroes 3

Kup Xbox Series X

Na koniec warto przypomnieć, że Xbox i Bethesda pojawią się również na targach gamescom 2023, które odbędą się już w przyszłym miesiącu. Zainteresowanych zachęcamy także do zapoznania się z naszymi wrażeniami z Xbox Games Showcase 2023.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.