Like a Dragon: Infinite Wealth z pierwszymi recenzjami! Ichiban powraca w świetnym stylu

Like a Dragon: Infinite Wealth Oceny

Informowaliśmy już o pierwszych recenzjach Tekkena 8, jednak to nie jedyna gra, której embargo na opinie dziennikarzy spadło dzisiaj. Tym razem krytycy pochylili się nad Like a Dragon: Infinite Wealth, czyli najnowszą częścią hitu od firmy SEGA. W sieci już można zapoznać się z ich ocenami.

Pierwsze recenzje Like a Dragon: Infinite Wealth

Like a Dragon: Infinite Wealth — zwiastun

W sieci możemy przeczytać już pierwsze recenzje Like a Dragon: Infinite Wealth. Przygody Ichibana spotkały się bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony recenzentów. W serwisie Metacritic produkcja zebrała bowiem średnią wynoszącą 90, a na OpenCritic poleca ją 100% krytyków, co jest niesamowitym wynikiem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Recenzenci docenili to, co w serii Yakuza/Like a Dragon zawsze stało na wysokim poziomie, czyli fabuła oraz rozbudowany i zbalansowany system walki. Oprócz tego na plus zaliczono eksplorację świata, który twórcy przygotowali oraz wysoką jakość zadań pobocznych i aktywności, którymi możemy się zająć w przerwie od głównego wątku fabularnego.

Pomimo wielu pochlebnych komentarzy słychać też głosy niezadowolenia z pewnych aspektów produkcji. Przede wszystkim krytyka spadła na system New Game+, który studio postanowiło schować za dodatkową opłatą w postaci wersji Deluxe gry. Oprócz tego zwrócono uwagę mniej ciekawe postacie niż te występujące w poprzednich częściach oraz na mniejszą ilość minigierek, które od zawsze były ikoną serii.

Przykładowe recenzje Like a Dragon: Infinite Wealth:

  1. CGMagazine – 10/10
  2. VGC – 5/5
  3. TheGamer – 10/10
  4. IGN Benelux – 9,5/10
  5. Push Square – 9/10
  6. IGN – 9/10
  7. GamesRadar+ – 4/5
  8. Eurogamer – 4/5
  9. Noisy Pixel – 8/10
  10. PC Games – 8/10

Like a Dragon: Infinite Wealth to niezwykle udana produkcja i tytuł godnie reprezentujący serię Yakuza/Like a Dragon. Nie obyło się bez drobnych zgrzytów, ale to, co dla fanów jest najważniejsze, czyli fabuła oraz eksploracja, stoją na wysokim poziomie, do którego przyzwyczaili nas twórcy. Dajcie znać, czy czekacie na tę produkcję.

Źródło: Metacritic, OpenCritic

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.