Like a Dragon: Ishin ukazany. SEGA słucha graczy i przygotowuje wyczekiwany remake

Like a Dragon: Ishin

W trakcie wczorajszego State of Play mogliśmy przyjrzeć się Like a Dragon: Ishin. Gracze już od dłuższego czasu prosili o remake przygody samuraja, aby ten mógł w ogóle trafić na Zachód – oryginał nie zawędrował dalej niż do Azji. Japoński wydawca, SEGA, wsłuchał się w opinie odbiorców i przedstawił swoją nadchodzącą produkcję.

REKLAMA

Like a Dragon: Ishin konkretnym odświeżeniem historii dostępnej tylko w Azji

Like a Dragon: Ishin – trailer

Będziemy mieli do czynienia z pozycją, która wymiesza wiele gatunków – będzie to jednocześnie thriller i przygodowa gra akcji, która zabierze nas do fikcyjnej wersji miasta Kioto. Tam z kolei zaobserwujemy – z perspektywy bohatera o imieniu Sakamoto Ryoma – koniec ery samurajów, która to miała miejsce w latach 60. XIX wieku.

Sprawdź też: Najlepsze gry na telefon

Remake jest tworzony na silniku graficznym Unreal Engine 4 i w porównaniu z chociażby Rise of the Ronin, innym tytułem zapowiedzianym na wrześniowym State of Play, gra trafi nie tylko na konsole PS5, ale również na PC, PS4, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Premiera jest planowana na luty 2023 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!