Like a Dragon Ishin otrzymało kolejny zwiastun. Twórcy prezentują spokojne życie na japońskiej wsi

Like a Dragon Ishin

Fani gier z cyklu Yakuza z wyczekują niecierpliwie europejskiej i amerykańskiej premiery Like a Dragon Ishin. Od czasu pierwszej zapowiedzi podczas State of Play z połowy września 2023 roku twórcy przedstawili między innymi bardzo widowiskowy zwiastun prezentujący cztery różne style walki. Teraz zaś otrzymaliśmy coś zupełnie innego, bo małą prezentację sielskiego życia na japońskiej wsi.

Nowy zwiastun Like a Dragon Ishin zapowiada wiele aktywności związanych z życiem na wsi

Like a Dragon Ishin — zwiastun

Udostępniony zwiastun zdradza, że w trakcie zabawy gracze będą mogli zaznać nieco spokojniejszego życia na wsi. Pobyt z dala od miejskiego zgiełku wypełniony będzie licznymi mechanikami takimi jak np. zbieranie plonów, opieka nad zwierzętami, czy gotowanie. Oczywiście niektóre z tych systemów opierać się będą na całkiem zmyślnych minigierkach.

Przeczytaj też: Najlepszy VPN

Całość faktycznie prezentuje się na tyle sielsko i przyjemnie, że niektórzy mogliby pomyśleć, iż materiał jest kompletnie niezwiązany Like a Dragon Ishin. Tym bardziej warto docenić kreatywność twórców, którzy zdecydowali się na tego rodzaju wątek.

Na koniec warto przypomnieć, że Like a Dragon Ishin zadebiutuje już 21 lutego na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z