Zwiastun Like a Dragon: Ishin pokazuje system walki i 4 style. Jest widowiskowo i brutalnie!

like a dragon ishin

Seria Yakuza coraz bardziej przebija się do polskich graczy, których wcześniej odrzucał specyficzny klimat serii, charakterystyczny dla Kraju Kwitnącej Wiśni. Wraz z większym zainteresowaniem marką na rynek trafia coraz więcej pozycji w tym uniwersum, czego przykładem jest nadchodzące Like a Dragon: Ishin. Tytuł ma oferować efektowny system walki, jaki zobaczyliśmy w najnowszym zwiastunie. 

Nowy zwiastun Like a Dragon: Ishin pokazuje widowiskowy system walki, oparty na kilku stylach

Zwiastun walki w Like a Dragon: Ishin

Like a Dragon: Ishin, w przeciwieństwie do niedawnego Yakuza: Like a Dragon, ma oferować zręcznościowy system walki, oparty na kilku stylach, jaki widzieliśmy w opublikowanym w październiku gameplayu. Twórcy ujawnili dzisiaj nowy trailer, skupiający się na przedstawieniu potyczek i trzeba przyznać, że zapowiada się to interesująco. 

Stylów w Like a Dragon: Ishin będziemy mieli 4 — Swordsman, Gunman, Brawler oraz Wild Dancer. O ile 3 pierwsze skupiają się kolejno na mieczu, broni palnej i pięściach, tak ostatni łączy wszystkie dostępne elementy w efektowny zestaw ruchów, przywodzący na myśl serie takie jak Devil May Cry. Co ciekawe twórcy raczej celują w rozgrywkę opierającą się na częstej zmianie stylów oraz wykorzystywaniu różnych narzędzi, a nie skupianiu się tylko na konkretnych zdolnościach.

Zobacz też: Kody do GTA San Andreas

Like a Dragon: Ishin będzie miało premierę już 21 lutego 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Jest to remake Yakuza Ishin z 2014 roku, wydanego tylko w Japonii spin-offu popularnej serii. W przeciwieństwie do głównych części cyklu tutaj przenosimy się do XIX wieku, gdzie wcielamy się w historyczną postać, Sakamoto Ryōmę. Mimo zmian wszystkie postacie ucharakteryzowano tak, by przypominały swoich odpowiedników z „dzisiejszych” odsłon Yakuzy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z