Little Nightmares 3 na nowym gameplayu! Twórcy pokazują, jak działa tryb kooperacji

Little Nightmares 3

Już dwie poprzednie odsłony Little Nightmares okazały się świetnymi platformówkami. Wiele wskazuje na to, że podobnie będzie z trzecią. Widać to po nowym gameplayu, dzięki któremu możemy dowiedzieć się, jak w grze działa tryb kooperacji.

Little Nightmares 3 – gameplay trybu kooperacji

Little Nightmares 3

Najnowszy gameplay z Little Nightmares 3 to aż 18 minut czystej rozgrywki. Dzięki niemu widzimy, jak wygląda współpraca pomiędzy graczami w trybie kooperacji.

Poza tym gra – podobnie jak poprzedniczki – cechuje się wręcz niebywałym klimatem. Oprawa wizualna stoi na bardzo wysokim poziomie, do czego już przyzwyczaili nas twórcy ze studia Supermassive Games.

Na końcu warto wspomnieć, że Little Nightmares 3 ukończymy także w pojedynkę. Wtedy rolę drugiej postaci przejmie sztuczna inteligencja.

Zobacz też: Gry na nudę

Little Nightmares 3 pojawi się na rynku w 2024 roku. Gra będzie dostępna na PC, PS4, PS5, Xboxie One, Nintendo Switch oraz Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.