Little Nightmares 3 niespodziewanie pojawiło się na Gamescom 2023! Znamy pierwsze szczegóły na temat gry

Little Nightmares 3

Dzisiejsze wydarzenia Gamescom Opening Night Live w założeniu miało skupiać się na ujawnionych już tytułach, nie oznacza to jednak, że osoby liczące na nowe gry muszą obejść się smakiem. Szczególne powody do radości powinni mieć fani gier platformowych. Doczekaliśmy się bowiem oficjalnej zapowiedzi Little Nightmares 3!

Little Nightmares 3 z zapowiedzią podczas targów Gamescom 2023

Little Nightmares 3 – trailer

Podczas pierwszego wydarzenia z targów Gamescom 2023 mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy oficjalny materiał z Little Nightmares 3. Wideo, które zostało udostępnione w trakcie wydarzenia, przedstawia grę od najlepszej możliwej strony.

Oznacza to, że w produkcji nie zabraknie skomplikowanych zagadek, wielu poziomów oraz intrygującej historii. Wszystko to oczywiście zostanie podane w interesującej oprawie wizualnej, która zdaje się idealnie oddawać cały klimat tej gry.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 3500 zł

Premiera Little Nightmares 3 ma mieć miejsce już w 2024 roku. Gra ma trafić na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz na Nintendo Switch. Czekacie na kolejną część serii tych klimatycznych platformówek? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.