Lollipop Chainsaw Remake nie zadebiutuje w 2023 roku! Twórcy przepraszają i ujawniają oficjalny tytuł

Lollipop Chainsaw

Od zapowiedzi Lollipop Chainsaw Remake minął już ponad rok. Odświeżona wersja 11-letniego slashera miała zadebiutować na rynku w tym roku. Okazuje się jednak, że gracze, którzy czekają na wspomniany tytuł, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Dragami Games poinformowało bowiem, że gra nie ukaże się w planowanym terminie.

Premiera Lollipop Chainsaw Remake opóźniona. Dragami Games przeprasza graczy

W powyższym wpisie deweloperzy zapowiedzieli, że Lollipop Chainsaw Remake trafi w ręce graczy dopiero latem 2024 roku. Deweloperzy zdecydowali się opóźnić debiut wspomnianej produkcji, by mieć pewność, że dostarczą użytkownikom możliwie najlepsze wrażenia z rozgrywki. Twórcy przeprosili również fanów, którzy liczyli na tegoroczną premierę i poprosili o wyrozumiałość.

Dragami Games zapowiedziało także, że Lollipop Chainsaw Remake zadebiutuje na rynku pod tytułem Lollipop Chainsaw RePOP. Niestety deweloperzy nie podzielili się żadnymi dodatkowymi szczegółami na temat odświeżonej wersji kilkunastoletniego slashera. Gracze, którzy są zainteresowani wspomnianą produkcją, muszą więc wypatrywać kolejnych informacji.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS5 dla dwojga

Kup PlayStation 5

Na koniec warto przypomnieć, że Lollipop Chainsaw zadebiutowało na rynku w 2012 roku. Gra dostępna była wyłącznie na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Czekacie na odświeżoną wersję produkcji Dragami Games? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.