Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth z datą premiery! Debiut darmowej gry już wkrótce

Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth.jpg

Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth zostało zapowiedziane już w zeszłym roku, a teraz przyszedł czas na ogłoszenie oficjalnej premiery gry. Z pewnością będzie to dobra informacja dla fanów uniwersum Śródziemia, bo produkcja ta zadebiutuje już wkrótce. Warto pamiętać o tym zawczasu.

Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth z premierą w maju 2023

Zwiastun Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth

Przypomnijmy, że Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth to darmowa gra mobilna na urządzenia z systemami operacyjnymi Android lub iOS. Gameplay produkcji jest dosyć prosty i polega na tworzeniu drużyn złożonych ze znanych bohaterów z uniwersum Tolkiena, a następnie toczeniu turowych bitew z legionami Saurona.

Przez chwilę o tym tytule było dosyć cicho, ale teraz EA dosyć niespodziewanie ogłosiło jego datę premiery. Ta została ustalona na już 10 maja 2023 roku.

Zobacz też: Gry podobne do Gothic

Co więcej, rejestracja do Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth jest już dostępna poprez oficjalną stronie gry. Ci, którzy zdążą to zrobić jeszcze przed jej premierą, mogą liczyć na dodatkowe nagrody. Będą one jednak uzależnione od ilości zainteresowanych graczy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.