EA zapowiedziało nową grę w uniwersum Władcy Pierścieni. Niestety — mobilną

EA & Middle Earth Enterprises

Dobra wiadomość — nowa gra w uniwersum Władcy Pierścieni została zapowiedziana. Zła (dla większości) – tylko na smartfony i tablety.The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth, bo o tej produkcji mowa, jest opracowywane przez EA Capital Games. Pierwsze testy ruszą już niedługo.

REKLAMA

The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth, czyli mobilny Władca Pierścieni

The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth to mobilna produkcja, która będzie dostępna całkowicie za darmo na smartfonach oraz tabletach z Androidem i iOS / iPadOS. Jak nietrudno się domyślić, gra zaoferuje opcjonalne mikropłatności — będą one dotyczyć przedmiotów kosmetycznych, ale także losowych itemów, więc zapewne możemy się spodziewać m.in. niesławnych lootboxów.

Przeczytaj też: Chiny z kolejnymi zakazami dla niepełnoletnich graczy

The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth ma dostać wciągającą fabułę oraz rozbudowaną mechanikę kolekcjonowania i turowy system walki. Podczas zabawy spotkamy też wiele postaci z uniwersum Władcy Pierścieni i Hobbita. Pierwsze testy mobilnego Władcy Pierścieni od EA ruszą latem tego roku, choć dokładnej daty nie poznaliśmy. Termin premiery pełnej wersji gry również pozostaje wielką niewiadomą.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!