EA zapowiedziało nową grę w uniwersum Władcy Pierścieni. Niestety — mobilną

EA & Middle Earth Enterprises

Dobra wiadomość — nowa gra w uniwersum Władcy Pierścieni została zapowiedziana. Zła (dla większości) – tylko na smartfony i tablety.The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth, bo o tej produkcji mowa, jest opracowywane przez EA Capital Games. Pierwsze testy ruszą już niedługo.

The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth, czyli mobilny Władca Pierścieni

The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth to mobilna produkcja, która będzie dostępna całkowicie za darmo na smartfonach oraz tabletach z Androidem i iOS / iPadOS. Jak nietrudno się domyślić, gra zaoferuje opcjonalne mikropłatności — będą one dotyczyć przedmiotów kosmetycznych, ale także losowych itemów, więc zapewne możemy się spodziewać m.in. niesławnych lootboxów.

Przeczytaj też: Chiny z kolejnymi zakazami dla niepełnoletnich graczy

The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth ma dostać wciągającą fabułę oraz rozbudowaną mechanikę kolekcjonowania i turowy system walki. Podczas zabawy spotkamy też wiele postaci z uniwersum Władcy Pierścieni i Hobbita. Pierwsze testy mobilnego Władcy Pierścieni od EA ruszą latem tego roku, choć dokładnej daty nie poznaliśmy. Termin premiery pełnej wersji gry również pozostaje wielką niewiadomą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.