Lords of the Fallen z nową aktualizacją! CI Games przedstawia ogromną ilość zmian

The Lords of the Fallen

Lords of the Fallen jest już na rynku od jakiegoś czasu. Przez cały ten okres CI Games oraz deweloper gry – Hexworks – stale pracowali nad jej ulepszeniem. Swego rodzaju ukoronowaniem tych starań jest najnowsza aktualizacja 1.5.

Lords of the Fallen – aktualizacja 1.5

Zwiastun Lords of the Fallen

Lords of the Fallen to soulslike wydany przez polskie CI Games. Poprzednia aktualizacja gry została opublikowana zaledwie kilka dni temu, a już przyszedł czas na kolejną.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Uaktualnienie Master of Fate wprowadza bowiem naprawdę sporo zmian. To podsumowanie 30 ostatnich aktualizacji, które trafiały do Lords of the Fallen w poprzednim czasie. Znajdziemy tu naturalnie ulepszenia stabilności i wydajności, zmiany w balansie poziomu trudności czy nawet nowe zestawy broni i pancerzy.

Prawdziwą perełką jest jednak wdrożenie systemu modyfikatorów rozgrywki. Dzięki niemu możemy dostosować grę pod siebie, czyniąc ją łatwiejszą lub trudniejszą. Modyfikatory obejmują m.in. opcje zmiany poziomu zagęszczenia wrogów i możliwość ich losowego generowania.

Tak więc wygląda podsumowanie aktualizacji 1.5 do Lords of the Fallen:

 • Znaczące ulepszenia wydajności, optymalizacji oraz stabilności.
 • Znaczące zmiany w balansie poziomu trudności, na składa się chociażby zmniejszenie zagęszczenia przeciwników i osłabienie ataków dystansowych.
 • Rozdzielenie i dostosowanie balansu dla trybów PvP i PvE.
 • Ulepszenia trybu wieloosobowego mające na celu poprawę systemów odpowiedzialnych za matchmaking i stabilności połączenia.
 • Nowe wątki fabularne i zadania, w tym Season of the Bleak, Trial of the Three Spirits, i Way of the Bucket.
 • Nowe zestawy broni i pancerzy.
 • Dodatkowe sekretne umiejętności dla broni bossów.
 • Ulepszenie starć z bossami poprzez dodanie dodatkowych zestawów ruchów i ciosów oraz zmian w SI przeciwników.
 • 12 nowych zaklęć, w tym niszczycielskie Immolation.
 • Każda z grup broni posiada teraz dwa unikatowe finishery: po jednym dla trybów jednoręcznego i dwuręcznego.
 • Trzy nowe pociski: Blood Vomit, Explosive Mines i Frost Worms.
 • Zmiany poprawiające rozgrywkę, takie jak: powiększenie ekwipunku, możliwość zresetowania wyglądu, poprawa funkcjonalności schowka czy opcje konfiguracji przycisków na kontrolerach.

Trzeba więc przyznać, że jest tego naprawdę dużo. Graczom nie pozostaje więc nic innego, niż tylko rozpoczęcie ponownej rozgrywki w Lords of the Fallen.

Źródło: CI Games

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.