Lords of the Fallen otrzymało nową aktualizację. Polskie dzieło wciąż jest ulepszane przez CI Games

Lords of the Fallen

Lords of the Fallen to najnowszy tytuł od polskiego studia CI Games, który zadebiutował pod koniec 2023 roku. Pozycja z początku nie została najlepiej przyjęta przez graczy, jednakże nie sposób było odmówić jej dużego potencjału. Twórcy zdawali sobie sprawę, że ich dzieło wymaga poprawek i dzięki temu właśnie ukazała się kolejna aktualizacja polskiej gry.

Lords of the Fallen jest stale poprawiane przez twórców

Lords of the Fallen doczekało się łatki oznaczonej numerem 1.1.681, która poprawia głównie aspekty związane z rozgrywką wieloosobową. Twórcy skupili się na poprawieniu sposobu wyświetlania komunikatów, działaniu zaklęć czy animacji. Ponadto poprawka adresuje błąd związany ze zniknięciem twarzy bohatera po ubraniu jednego z przedmiotów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Lords of the Fallen to najbardziej ambitna oraz najdroższa gra, jaką stworzyło rodzime CI Games. Produkcja mimo kilku potknięć na starcie, otrzymała szereg aktualizacji, dzięki którym teraz jest o wiele bardziej dopracowana niż w dniu premiery.

Warto dodać, że najnowsze Lords of the Fallen przyniosło polskiemu deweloperowi spory zastrzyk gotówki i już teraz mówi się o możliwej kontynuacji gry. Na oficjalne wieści w tej sprawie trzeba będzie jednak jeszcze poczekać.

Źródło: PlayStation Universe

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.