Lords of the Fallen w cenie „nowych gier z segmentu AAA”. Gracze mogą jednak liczyć na „bogatą zawartość”

The Lords of the Fallen

W zeszłym tygodniu gracze mieli okazję zobaczyć prezentację techniczną Lords of the Fallen, która pokazała możliwości silnika Unreal Engine 5. Tymczasem Marek Tymiński – prezes spółki CI Games – udzielił wywiadu, w którym podzielił się nowymi informacjami na temat gry. Okazuje się, że nadchodzące action-RPG będzie dostępne w cenie „nowych gier z segmentu AAA”.

Cena Lords of the Fallen będzie „adekwatna do bogatej zawartości” – zapewnia prezes CI Games

Lords of the Fallen – zwiastun

Powyższą informacją Tymiński podzielił się w rozmowie z PAP. Gracze zainteresowani Lords of the Fallen muszą więc przygotować się na wydatek rzędu 70 dolarów, czyli około 300 złotych. Prezes CI Games zapowiedział także, że cena nadchodzącej gry action-RPG będzie „adekwatna do bogatej zawartości”.

Sama firma liczy natomiast na „odpowiednio wysoką sprzedaż i odpowiednio atrakcyjny zwrot z inwestycji”. Dlatego też Lords of the Fallen otrzyma kampanię marketingową, która zarówno skalą, jak i budżetem dorówna innym produkcjom z segmentu AAA. CI Games zależy bowiem na dotarciu do jak największego grona odbiorców, w szczególności w USA i Europie Zachodniej.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Gothic

Lords of the Fallen powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra ma ukazać się na wymienionych platformach w drugiej połowie 2023 roku. Dokładna data premiery – jak poinformował Tymiński – zostanie natomiast ujawniona na około trzy miesiące przed planowanym debiutem.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.