Lords of the Fallen będzie z każdym dniem coraz lepsze. Tak przynajmniej twierdzi CI Games

Lords of the Fallen

Lords of the Fallen w dniu premiery nie zyskało uznania graczy, zbierając bardzo negatywne opinie na Steamie. CI Games jednak pozytywnie patrzy w przyszłość i zapowiada dalszą pracę nad grą. Marek Tymiński, CEO firmy, odniósł się do premiery gry na Twitterze/X i zapowiedział kolejne usprawnienia.

CI Games zapowiada kolejne poprawki w Lords of the Fallen

Marek Tymiński jest ostatnio bardzo aktywny na Twitterze/X. Jego ostatnie komentarze w serwisie wskazują, że CI Games nie spoczywa na laurach i bardzo szybko reaguje na problemy zgłaszane przez graczy. W weekend ponoć zostały wprowadzone do Lords of the Fallen dwie aktualizacje, które rozwiązały wiele problemów z wydajnością i zapowiedziane są już kolejne.

Podczas gdy większość graczy cieszy się grą #LordsOfTheFallen, o czym świadczy ocena czterech na pięć gwiazdek na PlayStation, nie spoczywamy na laurach i nadal słuchamy opinii graczy oraz szybko na nie reagujemy. Dwie łatki wydane w weekend rozwiązały już wiele problemów z wydajnością, które dotknęły mniejszość graczy, a my będziemy nadal szybko aktualizować grę, aby jeszcze bardziej poprawić wrażenia użytkowników w przyszłości. Marek Tymiński

Warto tutaj zaznaczyć, że duża liczba graczy po premierze gry narzekała na jej optymalizację, a niektórzy wręcz pisali, że nie mogą uruchomić Lords of the Fallen z uwagi na ciągłe błędy. Początkowe recenzje tytułu na Steamie były w większości negatywne, teraz jednak się to nieco zmieniło. Choć zaczęły pojawiać się pozytywne opinie, to nadal spora część graczy nie jest zachwycona Lords of the Fallen.

Zobacz także: Monitor gamingowy do 600 zł

Przypomnijmy, że Lords of the Fallen zadebiutowało 13 października 2023 roku. Gra jest dostępna na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Graliście już w najnowszą grę CI Games? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.