Lords of the Fallen w ogniu krytyki na Steamie. Pierwsze opinie graczy są w większości negatywne

Lords of the Fallen

Pierwsze recenzje dziennikarzy Lords of the Fallen były na ogół pozytywne, choć wielu z nich narzekało na stabilność oraz optymalizację gry. Od dzisiaj produkcję mogą testować już gracze. Na Steamie tytuł CI Games nie spotkał się ze zbytnim entuzjazmem. Gra zbiera w większości negatywne recenzje.

Lord of the Fallen na Steamie zbiera negatywne recenzje

Recenzje Lords of the Fallen na Steam są w większości negatywne

Lords of the Fallen, które dzisiaj miało premierę na PC, PS5 oraz Xbox Series X/S, aktualnie zebrało już około 1000 recenzji na Steamie. Większość z nich jest niestety negatywnych. Wielu graczy narzeka, że nie mogą nawet przejść przez kreator postaci, bo gra się zacina. Wśród opinii przewijają się też nowe „tytuły” produkcji wywołane frustracją, takie jak Lords of the Crashing.

Gra zawiesiła mi się 5 razy przy i przed samym tworzeniem postaci i próbowałem bezskutecznie zmniejszyć jakość grafiki. To jest problem z wieloma zachodnimi deweloperami, za bardzo skupiają się na tym, jak uczynić swoje gry ładniejszymi, ze szkodą dla wszystkiego innego.

Jedna z negatywnych opinii Lords of the Fallen na Steamie

Gracze zwracają też uwagę na kiepską optymalizację, toporną walkę oraz problemy w trybie co-op. Oczywiście pomiędzy negatywnymi opiniami pojawią się też te pozytywne, gdzie gracze chwalą rozgrywkę, muzykę czy fabułę. Jest ich jednak zdecydowanie mniej.

Zobacz także: Laptop gamingowy do 8000 zł

Przypomnijmy, że twórcy zapowiedzieli wczoraj premierową aktualizację do Lords of the Fallen, by gracze mogli „cieszyć się grą zgodnie z założeniami”. Nie trafi ona jednak w najbliższym czasie na konsole Xbox. CI Games poinformowało, że aktualizacja produkcji pojawi się na nich w nadchodzących dniach, jednak dokładnego terminu na razie nie podano.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.