Lords of the Fallen na długim gameplayu! Zobaczcie, jak wygląda walka i tryb kooperacji

The Lords of the Fallen

Pierwsza prezentacja rozgrywki z Lords of the Fallen została opublikowana w maju 2023 roku. Wówczas mogliśmy zobaczyć krótkie wideo prezentujące klimatyczne lokacje czy fragmenty walki z przeciwnikami. Teraz jednak CI Games postanowiło podzielić się z graczami znacznie dłuższym, bo prawie 20-minutowym gameplayem z Lords of the Fallen.

CI Games prezentuje długi gameplay z Lords of the Fallen

Gameplay z Lords of the Fallen

CI Games udostępniło właśnie długi gameplay z oczekiwanego Lords of the Fallen. Produkcja stanowi reboot zapoczątkowanej w 2014 roku serii i należy do gatunku RPG akcji typu soulslike. Tytuł może zatem być dobrą propozycją dla fanów gier z cyklu Dark Souls.

Zaprezentowany materiał przedstawia kilka z wielu różnorodnych lokacji. Jak mówią twórcy, dzięki połączeniu każdego z głównych obszarów z co najmniej dwoma innymi, gracze mają dużą swobodę przy wyborze kolejności eksploracji.

Warto wspomnieć również o mechanice dwoistego świata. W grze pojawi się kraina żywych zwana Axiom oraz jej martwy odpowiednik, znany jako Umbral. Oba wymiary posiadają unikalne ścieżki, wrogów, postaci i łupy. Dzięki Umbral Lamp gracze mają możliwość przekraczania granic między nimi, otwierając przed sobą równoległe światy.

Materiał prezentuje także tryb kooperacji – gracze mogą dołączyć do przygody swojego znajomego lub innego gracza, odwiedzając punkt odpoczynku. Co więcej, gra wprowadza mechanikę, która umożliwia tworzenie własnych punktów odpoczynku. Jest to jednak możliwe tylko w wybranych miejscach i wymaga rzadkiego przedmiotu. Warto także zwrócić uwagę na odmieniony system walki, która łączy w sobie starcia wręcz, umiejętności dystansowe oraz magię.

Zobacz też: Gry podobne do Until Dawn

Kup Lords Of The Fallen

Na koniec przypominamy, że Lords of The Fallen zadebiutuje 13 października na PC oraz na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra zostanie także wydana w polskiej wersji językowej (napisy) i już teraz można ją zamówić w przedsprzedaży.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.