Lords of the Fallen z prezentacją rozgrywki! Gameplay pokazuje mroczny świat gry i nie tylko

Lords of the Fallen

Wczoraj ujawniono dokładną datę premiery oraz cenę Lords of the Fallen. Nie są to jednak jedyne warte uwagi informacje związane z nadchodzącą produkcją CI Games i studia Hexworks. W sieci pojawił się bowiem również nowy zwiastun, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki.

CI Games prezentuje gameplay z Lords of the Fallen. Ruszyły zamówienia przedpremierowe

Lords of the Fallen – gameplay trailer

Udostępniony przez CI Games gameplay trailer wprowadza graczy do mrocznego świata fantasy, w którym rozgrywa się akcja Lords of the Fallen. Zawarte w materiale fragmenty rozgrywki skupiają się natomiast na eksploracji klimatycznych lokacji oraz – przede wszystkim – walce z oponentami. W zwiastunie można także usłyszeć jeden z utworów legendarnej grupy Iron Maiden.

Wraz z publikacją powyższego materiału wideo CI Games zaprosiło również graczy do składania zamówień przedpremierowych. Lords of the Fallen dostępne jest natomiast w trzech wersjach – standardowej, deluxe oraz kolekcjonerskiej. Szczegóły dotyczące zawartości poszczególnych zestawów znajdują się na oficjalnej stronie gry.

Zobacz też: Najlepsze gry symulatory

Lords of the Fallen zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach dokładnie 13 października 2023 roku. Zamierzacie zagrać w nowe action-RPG od CI Games? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.