Lords of the Fallen – znamy długość gry! Polska odpowiedź na Dark Souls zapewni sporo godzin zabawy

Lords of the Fallen

Lords of the Fallen to kolejny debiutujący w tym roku soulslike. Niedawno mogliśmy poznać czas, który będzie potrzebny do ukończenia gry. Zapowiada się na godziny świetnej zabawy.

Lords of the Fallen – długość gry

Zwiastun Lords of the Fallen

Lords of the Fallen debiutuje już w tym miesiącu. W związku z tym Saul Gascon – producent wykonawczy gry ze studia Hexworks – zdradził portalowi PCGamesN długość gry.

I tak okazuje się, że ta zajmie nam przeciętnie od 25 do 30 godzin. Czas ten może zostać wydłużony o moduł Nowej Gry+, który zostanie zaimplementowany do produkcji.

Rzecz jasna podany wyżej przedział nie jest czymś stałym. Jeżeli nie lubowaliśmy się do tej pory w gatunku soulsike, niektórzy z przeciwników okażą się dla nas większym wyzwaniem. W związku z tym ukończenie tytułu zajmie nam odpowiednio więcej czasu.

W drugą stronę działa to podobnie. Lords of the Fallen zaoferuje możliwość grania wieloosobowego, co obniży poziom trudności i tym samym skróci czas potrzebny do ukończenia gry.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 10000 zł

Tymczasem przypomnijmy, że Lords of the Fallen pojawi się na rynku już 13 października. Grę wydawaną przez polskie CI Games i tworzoną przez należące do niego Hexworks sprawdzą posiadacze PC, PS5 i Xboxów Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.