Nowy gameplay z Lords of the Fallen prezentuje walkę z bossem! Gracze chwalą 14-minutowy materiał

The Lords of the Fallen

Kilka dni temu twórcy Lords of the Fallen ogłosili, że gra osiągnęła złoty status. To oznacza, że prace nad produkcją zostały zakończone, a miłośnicy gatunku soulslike mogą wyczekiwać niczym niezagrożonej jesiennej premiery. Deweloperzy nie zwalniają jednak tempa i do sieci trafił właśnie kolejny gameplay z nadchodzącej gry.

Walka z bossem na nowym gameplayu z Lords of the Fallen

Gameplay z Lords of the Fallen

Gracze wyczekujący premiery Lords of the Fallen ponownie mają okazję rzucić okiem na nadchodzącą produkcję z gatunku soulslike. Udostępniony 14-minutowy gameplay prezentuje eksplorację lokacji o nazwie Wąwóz Fitzroy. Bohater, przemierzając mroczną krainę, pokonuje wielu wrogów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ponadto możemy przyjrzeć się kolejnej walce z bossem. Tym razem jest to Ruiner, wojownik uzbrojony w topór i tarczę, który korzysta zdolności związanych z ogniem. Walka rozgrywa się na moście i trzeba przyznać, że całość robi bardzo dobre wrażenie.

Zobacz też: Ranking telewizorów 55 cali

Sądząc po komentarzach pod materiałem, graczom niezwykle przypadł do gustu zaprezentowany fragment rozgrywki. Internautom podoba się estetyka gry, bardziej płynne animacje oraz poprawione brzmienie dźwięków. Miłośnicy wirtualnej rozrywki będą mogli sami sprawdzić produkcję już 13 października, kiedy Lords of the Fallen zadebiutuje na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

O autorze
Patrycja Pietrowska
Redaktorka działów Newsy & Promocje

Grami interesuje się od kiedy pamięta, jednak pisze o nich od niedawna. Nie faworyzuje żadnej z platform i chętnie poszerza horyzonty, jeśli chodzi o gatunki. Spędziła zdecydowanie zbyt wiele czasu w Apex Legends. Poza grami kolekcjonuje płyty z muzyką.

Liczba wpisów: 916 (w redakcji od 24.05.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.