The Lords of the Fallen w złocie! Deweloperzy zakończyli prace, a gra jedzie do tłoczni

The Lords of the Fallen

The Lords of the Fallen od pierwszych zapowiedzi prezentuje się jako produkcja wręcz wymarzona dla entuzjastów gier z gatunku soulslike. Materiały regularnie udostępniane w ostatnim czasie przez CI Games zdradzały nam coraz więcej szczegółów, tym samym nakręcając zainteresowanie tym tytułem. Najnowszy komunikat od deweloperów potwierdza zaś, że pozycja osiągnęła kluczowy status produkcji i jesienna premiera jest w tym momencie niemal niezagrożona.

The Lords of the Fallen osiągnęło złoty status produkcji

The Lords of the Fallen – trailer

Wczoraj wieczorem na platformie Steam deweloperzy ze studia Hexworks potwierdzili, że The Lords of the Fallen osiągnęło wreszcie złoty status produkcji. Oznacza to, że prace nad grą zostały w zasadzie ukończone, ekipa odpowiedzialna za nią może rozpocząć pracę nad przygotowywaniem premierowej aktualizacji, a sam tytuł wyruszył do tłoczni, gdzie zostanie wypalony na płytach.

Przychodzimy z radosną nowiną — Lords of the Fallen oficjalnie osiągnęła złoty status produkcji. Hexworks z niecierpliwością czeka na podróż do krain Mournstead, która odbędzie się 13 października 2023 roku.

Informacja od Hexworks

Przy okazji tego ogłoszenia studio zapowiedziało także, że od przyszłego tygodnia twórcy — w ramach specjalnej serii dzienników deweloperskich — będą odpowiadać na pytania odnośnie do gry zadawane przez fanów. Będzie to więc świetna okazja, aby nieco bardziej zapoznać się z tym tytułem i odpowiednio się do niej przygotować.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 3500 zł

Kup Lords Of The Fallen

Mając na uwadzę powyższą wiadomość, możemy niemal ze stuprocentową pewnością przekazać, że The Lords of the Fallen zadebiutuje już 13 października 2023 roku na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S. Konsolowcy, którzy zastanawiają się nad zakupem gry, powinni sprawdzić w jakiej rozdzielczości i liczbie kl./s. uruchomi się ona na ich sprzęcie. Posiadacze pecetów mogą za to rzucić okiem na wymagania sprzętowe, które zdają się nieprzesadnie wygórowane względem oferowanej przez tytuł grafiki.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.