Xbox Game Pass doczeka się 2 hitów z Polski! Microsoft zawarł umowę z warszawską firmą

Xbox Game Pass

Microsoft regularnie rozwija usługę Xbox Game Pass, dodając do niej coraz to nowe produkcje, które mają zapewnić frajdę jak największej liczbie graczy. Ostatnio pojawiły się całkiem intrygujące doniesienia, które sugerowały, że do usługi trafi rodzime Lords of the Fallen. Dziś otrzymaliśmy potwierdzenie tych faktów, a to nie jedyna dobra wiadomość, która czeka na graczy.

Lords of the Fallen i Sniper Ghost Warrior Contracts 2 trafią do Xbox Game Pass jeszcze w 2024 roku

Zwiastun premierowy Lords of the Fallen

Najnowsze informacje, które opublikowało samo CI Games, potwierdzają, że jeszcze w 2024 roku do Xbox Game Pass trafią dwie gry warszawskiej firmy — Lords of the Fallen oraz Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Komunikat co prawda nie precyzuje dokładnie, kiedy możemy spodziewać się dodania tych pozycji do katalogu, jednak sam fakt może być dla wielu nie lada wydarzeniem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zarząd spółki CI Games SE z siedzibą w Warszawie („Spółka”) informuje, że Spółka zawarła w dniu 3 maja 2024 umowę z Microsoft Corporation z siedzibą w Waszyngtonie, Stany Zjednoczone („Microsoft”), której przedmiotem jest udostępnienie w 2024 r. gier „Lords of the Fallen” oraz „Sniper Ghost Warrior Contracts 2” z portfolio Spółki („Gry”) w programie Game Pass prowadzonym przez Microsoft („Umowa”). Zgodnie z Umową, prawa do Gier pozostaną przy Spółce.

Fragment raportu CI Games (źródło: Bankier.pl)

Lords of the Fallen wydane w 2023 roku spotkało się z dość ciepłym odbiorem większości recenzentów. Ostatnio tytuł ten doczekał się ogromnej aktualizacji, która wprowadzała naprawdę sporo istotnych zmian, odczuwalnych niemal w każdym aspekcie zabawy.

Zwiastun Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Wydane w 2021 roku Sniper Ghost Warrior Contracts 2 jest za to całkiem ciekawą taktyczną grą akcji wydaną w 2021 roku. Wyjątkowo ciekawym aspektem tej pozycji jest możliwość dość sporej swobody w kwestii eliminowania kolejnych wrogów, co niejednokrotnie może dawać sporo satysfakcji, szczególnie kiedy mowa o bardziej wymagających mapach.

Produkcje te zebrały wg. serwisu Metacritic oceny na poziomie 75 i 73 punktów, co potwierdza, że mamy styczność z naprawdę niezłymi grami, które mogą dawać naprawdę sporo frajdy. Zamierzacie sprawdzić obie te produkcje, a może tylko jedną z nich? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Bankier.pl

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.