Lords of the Fallen z nowym zwiastunem na Gamescom 2023! Materiał robi ogromne wrażenie

Lords of the Fallen

Wśród materiałów, które mogliśmy zobaczyć podczas tegorocznych targów Gamescom, znalazła się także niezwykle ciekawa propozycja, jaką ma dla nas CI Games. Podczas wydarzenia mogliśmy bowiem ponownie rzucić okiem na Lords of the Fallen. Trzeba przyznać, że zaprezentowany zwiastun robi ogromne wrażenie.

Zwiastun Lords of the Fallen na Gamescom Opening Night Live 2023

Zwiastun Lords of the Fallen na Gamescom 2023

Podczas tegorocznego Gamescom Opening Night Live gracze mogli zobaczyć kolejny zwiastun Lords of the Fallen. Materiał prezentuje przeciwników, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć w trakcie gry, a także kilka lokacji. Całość wygląda naprawdę świetnie, a sama produkcja zapowiada się na solidną pozycję.

Na Lords of the Fallen czeka wielu fanów gatunku soulslike. Tytuł może być dobrą propozycją między innymi dla miłośników gier z cyklu Dark Souls. Jak mówili sami deweloperzy, na graczy ma czekać wymagający system walki oraz epickie starcia z potężnymi bossami.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 3500 zł

Kup The Lords Of The Fallen

Na koniec przypominamy, że Lords of The Fallen zadebiutuje 13 października na PC oraz na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Produkcja pojawi się także w polskiej wersji językowej z napisami i obecnie można ją zamówić w przedsprzedaży.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.