Nowy gameplay z Lords of the Fallen! Zobaczcie widowiskową walkę z dwoma bossami

The Lords of the Fallen


W maju 2023 roku miała miejsce pierwsza prezentacja rozgrywki z Lords of the Fallen. Wtedy mogliśmy zapoznać się z krótkim nagraniem, które wprowadziło graczy do mrocznego świata fantasy. Tym razem oczekujący na tytuł fani mają okazję zobaczyć, jak wygląda walka z bossami.

Nowy gameplay z Lords of the Fallen prezentuje walkę z Tancredem i Reinholdem

Gameplay z Lords of the Fallen

Jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć długi gameplay z Lords of the Fallen, który rzucił światło między innymi na tryb kooperacji czy kilka lokacji dostępnych w grze. Teraz redakcja IGN podzieliła się materiałem przedstawiającym walkę z dwoma bossami – braćmi Tancredem i Reinholdem, których łączy nietypowa więź. Każdy z nich ma swój charakter i możliwości, a gracz musi zwracać uwagę na ich działania i atakować w sprzyjającym momencie.

W ramach przypomnienia w Lords of the Fallen gracze wcielą się w postać jednego z legendarnych Mrocznych Krzyżowców, podróżujących przez różnorodne krainy, zarówno żywych, jak i umarłych, w celu obalenia tyrana Adyra. Jak opisują twórcy, podczas przygody na graczy czekać mają epickie starcia z potężnymi bossami, co wymagać będzie opanowania dynamicznego i wymagającego systemu walki.

Zobacz też: Gry podobne do Until Dawn

Kup Lords Of The Fallen

Przypominamy, że Lords of The Fallen ukaże się 13 października na PC oraz na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra zostanie także wydana w polskiej wersji językowej (napisy). Już teraz można także dokonać przedsprzedaży tytułu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.