Lords of the Fallen na premierowym zwiastunie! CI Games przygotowuje graczy na mroczną historię

Lords of the Fallen

Lords of the Fallen ma zapewnić graczom sporo godzin rozrywki. Zgodnie z zapowiedziami nowe action-RPG od CI Games i studia Hexworks zadebiutuje na rynku już w tym tygodniu. Nic więc dziwnego, że polska firma chce odpowiednio przygotować fanów gatunku soulslike na ten moment. Dlatego też w sieci pojawił się dziś premierowy zwiastun wspomnianej produkcji.

Premierowy zwiastun Lords of the Fallen. Nowe action-RPG od CI Games zadebiutuje już za kilka dni

Lords of the Fallen – zwiastun premierowy

Premierowy zwiastun Lords of the Fallen przygotowuje graczy na mroczną i klimatyczną historię. Materiał po raz kolejny zapowiada również, że w nadchodzącej produkcji CI Games i Hexworks gracze będą musieli stawić czoła wymagającym przeciwnikom. Trzeba również przyznać, że całość prezentuje się naprawdę dobrze pod względem wizualnym.

Jako jeden z legendarnych mrocznych krzyżowców wyrusz w podróż przez krainy żywych i umarłych w tej ogromnej grze RPG oferującej starcia z imponującymi bossami, szybką i pełną wyzwań walkę, emocjonujące interakcje z postaciami i rozbudowaną, immersyjną fabułę. Czy twoja legenda będzie opowieścią o świetle… czy o mroku?

– informuje opis gry na Steam.

Zobacz też: Ranking najlepszych monitorów do gier

Lords of the Fallen zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Premiera już 13 października 2023 roku, czyli w najbliższy piątek. Zamierzacie zagrać w nowe action-RPG od CI Games i studia Hexworks? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.