Polski akcent na The Game Awards 2022. CI Games pokazało nowy zwiastun Lords of the Fallen

Lords of the Fallen

W sierpniu po raz pierwszy usłyszeliśmy o powrocie Lords of the Fallen. CI Games zaprezentowało wtedy bardzo klimatyczną zapowiedź i oficjalnie poinformowało, że trwają prace nad nową grą. Teraz projektem pochwalono się również przed widzami The Game Awards 2022.

Zwiastun Lords of the Fallen na The Game Awards 2022

Zwiastun Lords of the Fallen

Lords of the Fallen imponuje na razie nie tylko klimatem i doświadczeniami audiowizualnymi, ale również rozmachem. Nowa gra ma być większa od poprzednika pod niemalże każdym względem, a CI Games zdaje się dodatkowo napędzać do pracy ciepłe przyjęcie oryginalnego ogłoszenia.

Nowe spojrzenie na reboot zyskaliśmy podczas gali The Game Awards 2022. Wśród licznych zwiastunów znalazł się imponujący teaser Lords of the Fallen. Materiał opublikowany przez CI Games pokazuje mnóstwo ładnych obrazków, oferuje wprowadzenie fabularne do gry w towarzystwie Milly Alcock, a nawet fragmenty walki.

Przeczytaj też: Jaki dekoder DVB-T2 wybrać

Lords of the Fallen dorobiło się już własnej strony na Steamie, gdzie można zapoznać się z dotychczasowymi zwiastunami oraz zobaczyć kilka screenów z gry. Gra CI Games ma zadebiutować w 2023 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z