Lost Records: Bloom & Rage opóźnione! Gra musi ustąpić miejsca innemu hitowi

Lost Records: Bloom & Rage

W trakcie zeszłorocznej ceremonii The Game Awards 2023 zaprezentowano wiele nowych gier, a jedną z nich było Lost Records: Bloom & Rage. Tytuł ten, jako duchowy spadkobierca serii Life is Strange z marszu zdobył serca fanów, którzy z niecierpliwością czekali na jego premierę. Niestety, twórcy właśnie zapowiedzieli, że debiut produkcji zostanie przesunięty.

Premiera Lost Records: Bloom & Rage przesunięta na 2025 rok

Lost Records: Bloom & Rage — zwiastun

Lost Records: Bloom & Rage po raz pierwszy pokazane zostało światu przy okazji ceremonii The Game Awards 2023. Gra od studia DON’T NOD natychmiast po ujawnieniu zwiastuna spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony fanów, którzy widzieli w tej produkcji spadkobiercę serii Life is Strange. Dodatkowym atutem był fakt, że premiera przewidziana została już na 2024 rok.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety, twórcy ze studia DON’T NOD właśnie opublikowali wpis w serwisie X/Twitter, w którym informują graczy, że premiera Lost Records: Bloom & Rage zostanie przesunięta na początek 2025 roku. Decyzja ta jest podyktowana kolidującym debiutem gry Life is Strange: Double Exposure. Deweloperzy podkreślili, że chcą zapewnić obu grom odpowiednią przestrzeń gdy już trafia na rynek.

Podjęliśmy decyzję o przesunięciu daty premiery Lost Records: Bloom & Rage na początek 2025 roku. Wiemy, że wszyscy jesteście podekscytowani zarówno Lost Records, jak i nowym Life is Strange, a my chcieliśmy zapewnić w obu przypadkach odpowiednią przestrzeń, by oba tytuły mogły odpowiednio zabłysnąć. Czekanie będzie tego warte!

Studio DON’T NOD w serwisie X/Twitter

Choć nie są to miłe wieści, to gracze nie powinni się nimi załamywać. Termin premiery nie został przesunięty daleko, gdyż Lost Records: Bloom & Rage i tak planowane było na koniec 2024 roku, a w międzyczasie wielu graczy chętnie sprawdzi nowe Life is Strange.

Lost Records: Bloom & Rage w dniu premiery ma trafić na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Dajcie znać w komentarzach, czy czekacie na tę produkcję!

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Igor Twardowski
Redaktor działów Newsy & Promocje

Niespełniony filmoznawca i scenarzysta, który pierwsze kroki w grach stawiał w Tomb Raider II i pierwszym Diablo. Miłośnik Gothica i Heroesów. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.