Lost Records: Bloom & Rage to nowa gra twórców Life is Strange! Pierwszy zwiastun intryguje

Lost Records: Bloom & Rage

Na The Game Awards 2023 nie mogło zabraknąć niespodzianek, a jedną z nich była zapowiedź Lost Records: Bloom & Rage – nowej gry studia DON’T NOD, które na swoim koncie ma m.in. świetne Life is Strange oraz udane Vampyr. W trakcie wydarzenia zaprezentowano pierwszy zwiastun produkcji. Materiał zapowiada klimatyczną opowieść pełną tajemnic.

Lost Records: Bloom & Rage z zapowiedzią na The Game Awards 2023. Twórcy Life is Strange tworzą nową grę fabularną

Lost Records: Bloom & Rage – pierwszy zwiastun

Zgodnie z zapowiedziami Lost Records: Bloom & Rage jest „zupełnie nową” grą fabularną od twórców Life is Strange. Głównymi bohaterkami będą Swann, Nora, Autumn oraz Kat – cztery uczennice szkoły średniej – dla których „magiczne” lato 1995 roku jest czasem „odkrywania siebie i tworzenia więzi na całe życie”. Przyjaciółki rozstają się jednak na długie lata.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ich drogi przecinają się ponownie po blisko trzech dekadach. Wówczas dorosłe już kobiety zostaną zmuszone do zmierzenia się z „dawno pogrzebanym sekretem”, o którym żadna z nich miała więcej nie wspominać. Pierwszy zwiastun Lost Records: Bloom & Rage powinien przypaść do gustu fanom Oxenfree i Stranger Things. Rzućcie okiem i sprawdźcie sami.

Zobacz też: Najlepszy smartfon do 3000 zł

Lost Records: Bloom & Rage powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach pod koniec 2024 roku, ale na dokładną datę premiery trzeba jeszcze nieco poczekać. Zainteresowani? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: IGN

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.