Lost Records: Bloom & Rage na nowym zwiastunie! Fani Life is Strange mogą już zacierać ręce

Lost Records: Bloom & Rage

Na The Game Awards 2023 gracze doczekali się zapowiedzi Lost Records: Bloom & Rage, czyli „zupełnie nowej” gry fabularnej od twórców Life is Strange. Zgodnie z przekazanymi informacjami wspomniany tytuł ma zadebiutować na rynku w tym roku. Nic więc dziwnego, że Don’t Nod postanowiło przypomnieć o swojej produkcji i na ID@Xbox Showcase zaprezentowało nowy zwiastun.

Don’t Nod prezentuje nowy zwiastun Lost Records: Bloom & Rage

Lost Records: Bloom & Rage – zwiastun

Najnowszy zwiastun Lost Records: Bloom & Rage po raz kolejny potwierdza, że wspomniana produkcja skierowana jest przede wszystkim do fanów Life is Strange. Udostępniony przez Don’t Nod materiał pozwala również przyjrzeć się kilku lokacjom, a także zobaczyć główną bohaterkę o imieniu Swann. Trailer może też pochwalić się naprawdę ciekawym klimatem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wyrusz w nową narracyjną podróż twórców Life is Strange. Sfilmuj swoje przeżycia z lata 1995 r. i razem z nowymi znajomymi stwórz wspomnienia na całe życie. Po 27 latach skonfrontuj się z mrocznymi sekretami, o których przysięgłyście nigdy nie wspominać tamtego feralnego lata.

– informuje opis gry na Steam.

Na koniec warto przypomnieć, że Lost Records: Bloom & Rage zamierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach pod koniec 2024 roku. Niestety Don’t Nod wciąż nie ujawniło dokładnej daty premiery.

Źródło: Gematsu

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.