Luigi’s Mansion 2 HD oraz remaster Paper Mario nadchodzą. Kolejne zapowiedzi z okazji Dnia Mario

Luigi's Mansion i Paper Mario

Dziś informowaliśmy o odbywającym się dniu Mario, który świętowany jest co roku, 10 marca. Z tej okazji Nintendo zapowiedziało nowe zestawy klocków Lego z motywem Mario Kart. To jednak nie koniec atrakcji, bowiem Japończycy ogłosili również daty debiutu dwóch odświeżonych gier oraz nadchodzącą ofertę dla Nintendo Switch Online.

Luigi’s Mansion 2 oraz Paper Mario doczekają się remasterów, a do Nintendo Switch Online trafią aż 3 gry

Odświeżone Paper Mario o podtytule The Thousand-Year Door zadebiutuje na Nintendo Switch 23 maja 2024 roku. Nieco ponad miesiąc później, bo 27 czerwca 2024 roku na aktualny sprzęt Big N pojawi się Luigi’s Mansion 2 w wersji HD. Oba tytuły to remastery produkcji oryginalnie wydanych na GameCube’a oraz Nintendo 3DS.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

2 odświeżone tytuły to jednak nie koniec atrakcji ogłoszonych przez Nintendo. Japończycy zapowiedzieli także, że 12 marca 2024 roku do abonamentu Nintendo Switch Online trafią 3 gry z wąsatym hydraulikiem w roli głównej. Są to kolejno Dr. Mario, Mario Golf oraz Mario Tennis, czyli pozycje oryginalnie wydane na GameBoy’a oraz Gamboy’a Color.

10 Marca to MAR10, czyli coroczne święto Mario, podczas którego Nintendo prezentuje nowości związane ze słynnym hydraulikiem. Tym razem zapowiedziane zostały 2 odświeżenia klasycznych tytułów. Nie ma żadnych informacji o zupełnie nowej grze z serii, ale można się domyślać, że z tak dużą zapowiedzią Big N wstrzyma się do ogłoszenia swojej następnej konsoli.

Źródło: X (Twitter)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.