Madden NFL 19 opuszcza dziś Xbox Game Pass

Madden NFL 19

Oferta Xbox Game Pass ciągle się zmienia, co oczywiście działa w obie strony: niekiedy wzbogacają ją nowości, a innym razem dowiadujemy się o usuwanych tytułach. Tak było pod koniec czerwca, kiedy wyszło na jaw, że wkrótce z usługi zniknie Madden NFL 19. Niestety „wkrótce” to już dziś.

Madden NFL 19 żegna się z Xbox Game Pass

Zwiastun Madden NFL 19

Madden NFL 19 jest grą sportową skupioną na futbolu amerykańskim, w której można pokierować prawdziwymi drużynami i zawodnikami. Niestety do końca dnia produkcja w wersji na konsole (Xbox One, Xbox Series X|S) i komputery PC opuści bibliotekę Xbox Game Pass, a także EA Play.

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo w ofercie usługi Microsoftu znajduje się jeszcze Madden NFL 20 i Madden NFL 21, więc nie można powiedzieć, że miłośnicy tej serii zostaną z niczym. Mamy tu jakichś fanów futbolu amerykańskiego w wydaniu wirtualnym? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z