Madden NFL 23 i trzy inne gry za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Madden NFL 23

W ubiegłym tygodniu Microsoft nie zaprosił graczy do sprawdzenia kolejnych produkcji w ramach Xbox Free Play Days. Na szczęście wspomniana oferta powraca i to w nieco rozbudowanej formie. Okazuje się bowiem, że w ten weekend abonenci amerykańskiej firmy będą mieli okazję zapoznać się z aż czterema tytułami w postaci Madden NFL 23, Riders Republic, Conan Exiles oraz Hunt: Showdown.

REKLAMA

Madden NFL 23, Riders Republic, Conan Exiles i Hunt: Showdown za darmo w ramach Xbox Free Play Days (8-11 września)

Madden NFL 23 – zwiastun premierowy

Abonenci Microsoftu w niemal każdy weekend otrzymują możliwość sprawdzenia kolejnych produkcji i nie inaczej jest tym razem. Od dzisiaj subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 11 września, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Jaki router do domu kupić?

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, z którą z wymienionych wyżej produkcji zamierzacie spędzić najbliższy weekend.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!