Pierwsza część Mafii będzie dostępna za darmo na Steam. Miły gest z okazji 20. urodzin serii

Mafia

Mafia to jedna z tych serii, która od samego początku cieszyła się ogromnym uznaniem wśród graczy na całym świecie. Ostatnio informowaliśmy, że studio Hangar 13 oficjalnie potwierdziło produkcję Mafii 4. Z okazji 20. urodzin tego cyklu wydawca 2K przygotował dla graczy bardzo miły prezent.

REKLAMA

Pierwsza Mafia dostępna za darmo na Steam od 1 września

Mafia 1
Mafia 1

Akcja pierwszej części Mafii dzieje się w latach 30. XX wieku w fikcyjnym mieście Lost Heaven. Gracze wcielają się w Thomasa Angelo — młodego taksówkarza, który zrządzeniem losu wplątał się w kryminalny półświatek. To, co nawet po latach zwraca uwagę, to przywiązanie twórców do takich detali, które nadają produkcji niepowtarzalny klimat.

Przeczytaj też: Jaki procesor do gier?

Mafia dostępna będzie za darmo na Steam w dniach 1-5 września 2022 roku. Każda okazja, żeby wrócić do klasyków, jest dobra, ale taka — szczególnie. Odbierzecie, czy może już od dawna macie swój egzemplarz? Czekamy na wasze komentarze!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!