To już oficjalne! Twórcy potwierdzają, że Mafia 4 powstaje

Mafia 1

Na takie wieści wielu graczy czekało od dawna. Jeszcze w maju informowaliśmy o plotkach, jakoby Hangar 13 pracowało nad Mafią 4, jednocześnie mając w planach piątą odsłonę serii. Dziś w sieci ukazał się wywiad z deweloperami, w ramach którego oficjalnie potwierdzono bardzo dobrą nowinę.

REKLAMA

Mafia 4 powstaje, ale na szczegóły trzeba poczekać

Mafia 2, Vito Scaletta

Na samym końcu rozmowy z deweloperami, dyrektor generalny Hangar 13 Roman Hladík, zapytany o dalsze losy serii Mafia oficjalnie potwierdził, że jego studio pracuje nad czwartą odsłoną tego kultowego cyklu. Jednocześnie zastrzegł on, że gracze na tę premierę będą musieli poczekać co najmniej kilka lat. Cały wywiad z twórcami serii, gdzie opisują oni swoje historie związane z grami Mafia, dostępny jest pod tym linkiem.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 4

Hladík nie zdradził żadnych szczegółów na temat tworzonego sequela (bądź prequela) Mafii, więc na potwierdzenie dotychczasowych plotek trzeba będzie jeszcze chwilę zaczekać. Cieszy was, że Hangar 13 wreszcie potwierdził, że pracuje nad Mafią 4? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!