Legendarny Major Nelson odchodzi z Xboxa po 20 latach pracy. Ikona marki żegna się z graczami

Major Nelson

Xbox to marka, którą kojarzy każdy gracz. Przez wiele lat z gamingową dywizją Microsoftu związany był Larry Hryb, szerzej znany jako Major Nelson. Wczoraj mężczyzna ogłosił jednak, że rozstaje się z Xboxem, by „zająć się kolejnym rozdziałem swojej kariery”.

Major Nelson odchodzi z Xboxa

Przez ostatnie 20 lat Major Nelson był niezwykle głośną postacią dla marki Xbox. Mężczyzna brał udział w wielu konferencjach i niejednokrotnie to właśnie on przekazywał graczom wieści o nadchodzących projektach „Zielonych”. Przez lata Larry zyskał sympatię milionów graczy na całym świecie, którzy pokochali jego personę za pasję, energię i szczerość, jaką wciąż emanuje.

Wczoraj jednak Major Nelson ogłosił za pośrednictwem Twittera, iż opuszcza szeregi Xboxa, co naturalnie odbiło się w branży szerokim echem.

Po 20 niesamowitych latach postanowiłem zrobić krok wstecz i popracować nad kolejnym rozdziałem mojej kariery. Kiedy zastanawiam się przez chwilę nad wszystkim, co razem zrobiliśmy razem, chcę podziękować milionom graczy na całym świecie, którzy uczynili mnie częścią swojego życia.

Dziękuję również członkom zespołu Xbox za zaufanie i bezpośredni dialog z naszymi klientami. Przyszłość Xboxa rysuje się w jasnych barwach i jako gracz nie mogę się doczekać ewolucji.

Dziękuję i do zobaczenia online

Larry Hryb

Przeczytaj też: Gry point and click

Major Nelson pożegnał się z graczami, a ci w zdecydowanej większości odwdzięczyli mu się tym samym, dziękując za wszystkie wspólne lata. Na tweeta mężczyzny zareagował też Phil Spencer.

Kup Xbox Series S

W swojej odpowiedzi szef Xboxa podziękował Larry’emu za wspólną pracę, przyjaźń, oraz wszystko, co zrobił dla społeczności Xboxa oraz zespołu. Cóż, nie da się ukryć, że to słodko-gorzka chwila, bo Major Nelson już na zawsze pozostanie swojego rodzaju ikoną „Zielonych”. Niemniej nie pozostaje nam jednak nic innego, jak życzyć legendzie wszystkiego dobrego i uszanować jego decyzję.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.