Dwie pierwsze gry z majowego Games with Gold już dostępne do pobrania

Yoku’s Island Express

Ostatnio Microsoft ujawnił gry w Games with Gold na maj 2022. Tak się składa, że pierwsze dwie produkcje są już dostępne do pobrania za darmo dla wszystkich subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Warto dopisać je do swojego konta za pamięci, bo nie będą bezpłatne przez wieczność.

Yoku’s Island Express i Hydro Thunder Hurricane za darmo w ramach majowego Games with Gold

Zwiastun Hydro Thunder Hurricane

Dla przypomnienia Games with Gold jest comiesięczną porcją bezpłatnych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Zgodnie z obietnicą, od dzisiaj subskrybenci mogą pobierać Yoku’s Island Express i Hydro Thunder Hurricane. Pierwsza pozycja pozostaje darmowa do 31, a druga tylko 15 maja.

  1. Pobierz Yoku’s Island Express z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Hydro Thunder Hurricane z Xbox Store (jeżeli gra nie wyświetla się jako darmowa w Xbox Store, alternatywnie można ją pobrać z Xbox Marketplace)
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PC za darmo

Hydro Thunder Hurricane zadebiutowało również na Xboxie 360, a więc po dopisaniu tej gry do swojego konta zostanie ona z nami już na zawsze. Mówiąc prościej, będzie można w nią grać nawet po wygaśnięciu abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.