Jesteś fanem The Mandalorian? Respawn właśnie tworzy grę specjalnie dla Ciebie

The Mandalorian

Informowaliśmy dziś, że Respawn pracuje nad tajemniczą grą z uniwersum Star Wars. Teraz poznaliśmy więcej szczegółów na temat tego projektu. Okazuje się, że produkcja opowie o losach przedstawiciela ludu Mandalorian.

Nowa gra Respawn w uniwersum Star Wars opowie o losach Mandalorianina

Informacje Toma Hendersona regularnie się sprawdzają, więc te także możemy uznać już za pewnik. Insider doniósł nam, że nowa produkcja Respawn osadzona w uniwersum Star Wars opowie o historii ludu Mandalorian.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jako najemnicy skupimy się naturalnie na wykonywaniu zleceń poprzez dostarczanie martwych lub żywych celów, za co otrzymamy nagrody pieniężne. Fabuła zostanie osadzona w czasach dominacji galaktyki przez Imperium.

Gra ma się skupić na „mobilności” oraz „stylu”. Pierwszą z tych zasad umożliwi nam wyposażenie Mandalorianina – jetpack pozwalający na doskoki, skoki i ślizgi podobne do tego, co widzimy obecnie w Apex Legends. Rozgrywka skupi się na szybkim tempie, więc graczy dotrzymujących go czekają nagrody w postaci m.in. zregenerowanego zdrowia w zamian za kolejne zabójstwa.

Co warte wspomnienia, Mandalorian od Respawn nie będzie grą z otwartym światem. Odwiedzimy w niej natomiast wiele różnych planet uniwersum.

Nie wiemy jeszcze, kiedy produkcja ta ma zadebiutować. Może to więc nastąpić za przynajmniej rok lub dwa.

Źródło: Insider Gaming

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.