Polskie Manor Lords rozchwytywane przez graczy! Grę chcą sprawdzić już miliony

Manor Lords

Manor Lords trafiło już do wczesnego dostępu i cieszy się sporą popularnością. Świadczą o tym również statystyki ze Steama. Polską grę na liście życzeń mają już miliony graczy.

3 miliony graczy dodały Manor Lords do Listy życzeń na Steamie

Zwiastun Manor Lords

Dosyć nieoczekiwanie Manor Lords stało się prawdziwym hitem. Gra tworzona w pojedynkę przez polskiego twórcę – Grzegorza Stycznia – w spokoju podbija sobie Steama.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazuje się bowiem, że na Steamie grę dodało już do listy życzeń 3 miliony graczy. To świetny wynik nawet dla produkcji z większym budżetem, nie wspominając już o takiej, którą tworzy się samodzielnie.

Przypomnijmy, że Manor Lords to produkcja w stylu city-buildera, gdzie uświadczymy również bitwy. To więc dobra okazja, aby odświeżyć sobie ten gatunek.

Na razie tytuł jest jednak dostępny we wczesnym dostępie na komputerach. Można też go sprawdzić za sprawą abonamentu PC Game Pass.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.