Polskie Manor Lords z datą premiery! Gra od razu trafi do Game Passa

Manor Lords Xbox Game Pass

Polska gra Manor Lords została zapowiedziana już jakiś czas temu. Wiedzieliśmy też, że wzmocni usługę abonamentową Microsoftu. Dziś natomiast poznaliśmy dokładną datę premiery dzieła studia Slavic Magic.

Manor Lords – data premiery

Zwiastun Manor Lords

Na ten moment oczekiwało wielu fanów średniowiecznych klimatów. Manor Lords zapowiadało się świetnie i nareszcie dostało datę premiery, choć póki co we wczesnym dostępie.

Nie przeciągając struny, zdradźmy od razu, że gra pojawi się na rynku 26 kwietnia 2024 roku. Tego dnia znajdzie się też w PC Game Pass.

Przypomnijmy, że Manor Lords to strategia, w której wcielamy się w rolę władcy. Zawiera też aspekty city buildera, bo do naszych zadań będzie należeć rozwój osady, aby przekształcić ją w prężne miasto.

Kolejnym ważnym aspektem gry jest walka. Dzięki niej poszerzymy należące do nas ziemie, bo naturalnie droga do tego wiedzie poprzez podboje.

Zobacz też: Gry podobne do The Forest

Dzisiejszy zwiastun ujawnił również pozytywną informację dla konsolowców. Manor Lords trafi także na ich platformy, ale jeszcze nie wiemy kiedy.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.