Gracze Manor Lords nie mogą dyskutować o modach. Fani mają skupić się na „podstawowych mechanikach”

Manor Lords mod Geralt

Kilka dni temu Manor Lords otrzymało pierwszą dużą aktualizację. Wielu graczy z pewnością czeka natomiast na oficjalne wsparcie dla modów do produkcji polskiego dewelopera. Okazuje się jednak, że na wspomnianą funkcję będzie trzeba jeszcze trochę poczekać, a do tego czasu twórca oraz wydawca nie chcą, by gracze skupiali się na modach.

Na oficjalnym kanale Manor Lords na Discord zakazano dyskusji o modach

Dlatego też zdecydowano się zakazać dyskusji o modyfikacjach na kanale Manor Lords w serwisie Discord. Jeden z moderatorów wyjaśnia, że twórcy oraz wydawcy zależy, by gracze obcowali z „podstawowymi mechanikami” wspomnianej produkcji. Zakaz zostanie zniesiony, gdy tylko gra polskiego dewelopera otrzyma oficjalne wsparcie dla modyfikacji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety nie ujawniono, kiedy Manor Lords doczeka się wspomnianej funkcji. Grzegorz Styczeń – twórca gry – nie ma jednak nic przeciwko fanowskim modyfikacjom. We wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X deweloper prosi jednak, by osoby z nich korzystające nie zgłaszały różnego rodzaju błędów, ponieważ ostatnio spędził trochę czasu na sprawdzaniu buga, który był spowodowany jedną z modyfikacji.

Na koniec warto przypomnieć, że Manor Lords pod koniec kwietnia zadebiutowało we wczesnym dostępie na PC. Gra znajduje się także w bibliotece PC Game Pass. W przyszłości wspomniana produkcja ma doczekać się także wersji konsolowej, która trafi również do usługi Xbox Game Pass.

Źródło: PCGamesN

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.