Manor Lords pokazane na nowym zwiastunie. Polska gra tworzona przez jedną osobę imponuje rozmachem

Manor Lords

Jakiś czas temu informowaliśmy o Manor Lords, czyli polskiej grze strategicznej tworzonej przez jedną osobę. Tytuł cieszy się ogromnym zainteresowaniem, bowiem chęć jego sprawdzenia zadeklarowało ponad 2 miliony osób. Wczoraj w sieci zadebiutował nowy zwiastun produkcji, który ma przygotować graczy na premierę owej pozycji.

Nowy zwiastun Manor Lords prezentuje efektowne bitwy

Zwiastun Manor Lords

Powyższy film skupia się na starciach oraz potyczkach w Manor Lords i prezentuje wszystkie aspekty prowadzonych batalii. Trzeba przyznać, że całość wygląda bardzo imponująco i naprawdę godny podziwu jest fakt, że za wszystkim stoi jedna osoba.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Manor Lords to strategiczna gra, która mocno bazuje na okresie średniowiecza. Jej twórca, Grzegorz Styczeń stawia na jak najwierniejsze odwzorowanie tego okresu i po zaprezentowanych do tej pory zwiastunach można śmiało stwierdzić, że obrany cel udaje mu się zrealizować.

Gra polskiego dewelopera zadebiutuje 26 kwietnia 2024 roku. Produkcja pojawi się na PC i będzie dostępna na Steamie oraz w abonamencie PC Game Pass.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.