Manor Lords okazuje się wielkim hitem. Recenzenci doceniają polską produkcję

Manor Lords

Manor Lords to jedna z tych gier, które jeszcze przed premierą cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Nawet w ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że gra szturmem podbiła listę życzeń na Steamie, co samo w sobie było bardzo pozytywnym prognostykiem. Przewidywania wielu osób się potwierdziły, bo produkcja ta — zdaniem deweloperów — okazuje się naprawdę warta uwagi.

Pierwsze wrażenia Manor Lords zwiastują świetną grę

Manor Lords — pierwsze wrażenia

Pierwsze wrażenia, jakimi dzielą się z nami twórcy, którzy mieli okazję sprawdzić Manor Lords wskazują, że jest to produkcja nie tylko przemyślanie zaprojektowana, ale też porządnie wykonana. Kanał Worth a Buy, który cieszy się dość sporą renomą, wskazuje nawet, że rodzimy tytuł przypomina niekiedy gry z serii The Settlers z czasów świetności tego IP.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Inni twórcy wskazują też na zmyślnie stworzony system walki, które daje graczom możliwość sprawnego reagowania na ataki. Plusem jest także samo zarządzanie oddziałami w trakcie starć, które daje graczom opcje manewrowania, a poza starciami dbania o wiele elementów rozwoju, które mogą pozytywnie wpływać na zdolności bojowe podwładnych.

Manor Lords — omówienie systemu walki

Na zaprezentowanych materiałach widać też, że Manor Lords cechuje się naprawdę miłą dla oka grafiką i co ciekawe — szczegółowością animacji. Może brzmieć to trywialnie i w przypadku gry z gatunku RTS nie powinno być to priorytetem, jednak dla purystów powinien być to miły dodatek.

Już same pierwsze wrażenia robią niemałe wrażenie i mogą napawać optymizmem, zwłaszcza że mowa o rodzimej produkcji. O tym, czy Manor Lords rzeczywiście warte jest uwagi, dowiemy się 24 kwietnia, kiedy pojawią się recenzje tej pozycji. Sama premiera zaś odbędzie się 26 kwietnia 2024 roku na PC.

Źródło: YouTube

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.