Polska gra strategiczna szturmem podbija Steam! Wyczekiwane Manor Lords trafi także do Game Passa

Manor Lords

O Manor Lords zrobiło się naprawdę głośno już jakiś czas temu i nawet na początku roku gra znalazła się w topce najbardziej pożądanych gier na Steamie. Przez długi czas tytuł ten musiał ustępować miejsca Hadesowi 2, ale w ostatnim czasie nastąpił swoisty przełom. Od niedawna to właśnie polska produkcja stała się najbardziej oczekiwaną grą na platformie Valve.

Manor Lords zdetronizowało Hadesa 2

Ostatnia aktualizacja najpopularniejszych gier na liście życzeń Steam pokazuje, że w segmencie tym doszło do przetasowania u samego szczytu. Tak jak wspominaliśmy, Hades 2 utracił palmę pierwszeństwa na rzecz polskiej produkcji, jaką jest Manor Lords.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Osiągnięciem tym pochwalił się nawet wydawca gry, czyli Hooded Horse, który podziękował jednocześnie wszystkim, którzy do tej pory wyrazili swoje zainteresowanie tą pozycją. Niestety, nie doczekaliśmy się podania konkretnych danych, jednak skoro nawet tak medialna gra, jak Hades 2 musiała ustąpić pierwszeństwa, to naprawdę mowa o wielkim sukcesie jeszcze przed debiutem.

Mimo że samo to jest dobrym prognostykiem, tak z ostatecznymi werdyktami trzeba poczekać do wydania wczesnej Manor Lords w ramach Steamowego wczesnego dostępu. To nastąpi już 26 kwietnia 2024. Gra dostępna będzie także w ramach PC Game Pass jako Game Preview.

Źródło: Twitter/X: Hooded Horse

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.