Marvel 1943: Rise of Hydra na pierwszym zwiastunie! Superbohaterowie na froncie II wojny światowej

Marvel 1943 Rise of Hydra

O wspólnym projecie Marvela i Skydance Media po raz pierwszy usłyszeliśmy pod koniec 2021 roku. Według ówczesnych deklaracji oba zespoły miały pracować nad „przebojową grą akcji opartą na narracji”. Epic Games postanowiło z przytupem otworzyć dzisiejszy panel State of Unreal, prezentując pierwszy zwiastun Marvel 1943: Rise of Hydra.

Fani Marvela mają na co czekać! Pierwszy zwiastun Marvel 1943: Rise of Hydra

Marvel 1943: Rise of Hydra – zwiastun fabularny

Marvel 1943: Rise of Hydra przeniesie graczy do okupowanej przez Niemców Europy Zachodniej, gdzie będą musieli stawić czoła tytułowej, nazistowskiej organizacji. W trakcie rozgrywki pokierujemy losami czworga bohaterów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W miarę postępów fabularnych gracze wcielą się w cztery główne postacie: Kapitana Amerykę (Steve’a Rogersa), Czarną Panterę (Azzuriego, dziadka T’Challi), Gabriela Jonesa, amerykańskiego żołnierza i członka drużyny Howling Commandos oraz Nanali, przywódczynię szpiegów z Wakandy, która działa na terenie okupowanego Paryża.

Marvel

Zaprezentowanie materiału w trakcie panelu Epic Games nie było przypadkowe. Marvel 1943: Rise of Hydra wykorzystuje silnik Unreal Engine 5.4, a cały trailer składa się z nagranych fragmentów gry działającej w czasie rzeczywistym.

Aby mimika twarzy była jeszcze bardziej realistyczna, deweloperzy sięgnęli po narzędzie MetaHuman Animator. Jego możliwości mogliśmy już zobaczyć na przykładzie Hellblade 2: Senua’s Saga.

Nad produkcją tytułu czuwa Amy Hennig, która w przeszłości pracowała nad serią Uncharted jako dyrektorka kreatywna. Premiera Marvel 1943: Rise of Hydra została zaplanowana na 2025 rok.

Źródło: Gamespot

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.