Marvel Rivals ma być nową strzelanką w superbohaterskim uniwersum. Wyciekły szczegóły o grze

Marvel

Twórcy gier wideo w ostatnich latach coraz częściej i chętniej podejmują temat produkcji superbohaterskich. Nie tak dawno zapowiedziany został tytuł Marvel 1943: Rise of Hydra, a teraz znany insider zdradził, że w przygotowaniu znajduje kolejna gra. Mowa o Marvel Rivals, nowej trzecioosobowej strzelance. Wiarygodności tej informacji może dodać fakt, że zaraz po opublikowaniu wieści przez insidera studio Marvel Games zaprosiło graczy na pokaz, który ma odbyć się już jutro!

Marvel Rivals ma być nową strzelanką w superbohaterskim uniwersum. Insider zdradza szczegóły, a Marvel Games zaprasza na pokaz

W serwisie X/Twitter na profilu znanego insidera o nicku Kurakasis pojawił się dzisiaj szereg wpisów informujących o tym, że w produkcji znajduje się Marvel Rivals. Choć użytkownik w pierwszym poście podał szczegóły dotyczące gry, to w kolejnych wiadomościach sprostował je, bazując na swoich najświeższych wieściach. Tytuł ten ma być trzecioosobową strzelanką z segmentu AAA, mocno inspirowaną Overwatchem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Marvel Rivals ma zaoferować graczom kompetytywną rozgrywkę 6v6, a ważnym jej elementem ma być destrukcja otoczenia. Tytuł w kwestii grafiki ma mocno czerpać ze stylu, jakim posługuje się Valorant. Za produkcję ma opowiadać studio NetEase Games, a sama gra ma znajdować się w fazie pre-alfa i planowana jest na PC, choć wcześniej insider wspominał też o konsolach i urządzeniach mobilnych, jednak wycofał się z tych doniesień.

Według Kurakasis Marvel Rivals ma zostać zapowiedziane w tym roku i wiele wskazuje na to, że wydarzy się to szybciej, niż zakładamy. Niedługo po opublikowaniu przez insidera tych rewelacji w serwisie X/Twitter pojawił się post z konta Marvel Games, czyli oficjalnego źródła wiedzy o grach z tego superbohaterskiego uniwersum. Z wiadomości wynika, że już jutro o godzinie 16:00 polskiego czasu dowiemy się szczegółów na temat nowej gry.

Zły eksperyment spowodował wyjątkowe zakłócenia w strumieniu czasu. Kto zostanie wciągnięty w tę epicką rozgrywkę? Przygotujcie się na ekscytujące ujawnienie jutro o 16:00!

Oficjalne konto Marvel Games w serwisie X/Twitter

Choć przecieki Kurakasis już wielokrotnie się potwierdzały, to trzeba pamiętać, że jest to jedynie plotka, a użytkownik nie przedstawił na razie żadnych niezbitych dowodów. Fanom superbohaterskiego świata Marvela zalecamy uzbroić się w cierpliwość i spokojnie poczekać do jutra, na oficjalne informacje.

Źródło: X/Twitter, X/Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.